کالایی در سبد نیست
تهران - اسلامشهر

Tumblr

وبلاگ تکتا

15 هدیه ارزان قیمت که کارمندانتان دوست خواهند داشت

هدایای مقرون به صرفه برای کارکنان شما

کارکنان شما شایسته تقدیر و پاداش برای سخت کوشی خود هستند . چه در جشن یک ترفیع یا مرخصی باشد ( یا فقط یک انتخاب برای عملکرد استثنایی آن‌ها )، خریدن یک هدیه برای کارکنان شما به آنها نشان می‌دهد که شما به عنوان کارفرما به آن‌ها اهمیت می‌دهید .

اما پیدا کردن یک هدیه منحصر به فرد می‌تواند کاری دشوار باشد، به خصوص اگر مشکل کمبود بودجه دارید . در اینجا 15 هدیه منحصر به فرد برای کارمندان شما آورده شده‌است که همه آن‌ها کم‌تر از 100 هزار تومان هستند .

 

 1- کیف لپ تاپ

kifاگر کارمندان شما ملزم به حمل لپ تاپ خود و کار کردن با آن در محل کار شما هستند، هدیه دادن یک کیف لپ‌تاپ به آن‌ها به عنوان راهی خوب برای نشان دادن قدردانی شما است . کوله پشتی و کیف دوشی ممکن است برای وسایل حجیم بسیار کوچک باشند . با این وجود، آن‌ها فضای کافی برای لپ‌تاپ و شارژر خود خواهند داشت که از آب و هوای بد و نشت قهوه محافظت خواهد شد . به عنوان مثال کیف 15 اینچی لپ‌تاپ و تبلت   را بررسی کنید .

 

 

 

2- ست سازمان دهنده میز

unbranded 5463 2391273 1 zoomبا توجه به تعداد لوازم الکترونیکی ، کاغذ اداری و دکوراسیون اداری که روی میز آنها موجود است، میز می‌تواند شلوغ شود . با یک سازمان‌دهنده رومیزی، کارمندان شما احساس آسودگی کنند . این کار باعث حذف درهم ریختگی می شود، در حالی که هنوز به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با همه لوازم کار کنند . سازمان‌دهنده میز  یک فضا برای نگهداری یک مداد و موبایل می تواند باشد.

 

 

این مقاله ادامه دارد....


نظر دادن